Луганські терористи почали призначати власних «суддів»

Залишити коментар

01.09.2015 від vikvik97

11698617_874125889290486_2209213540107537870_n

Глава «ЛНР» Ігор Плотницкий призначив суддів двох міських судів – Алчевського і Брянківського.

«Вважаю, це історична, доленосна для нас подія, – підкреслив Плотницький. – Незадовго до цього депутатами була прийнята низка найважливіших законодавчих документів, що регламентують судову систему. У комплексі це дозволяє стверджувати, що у нас тепер є повноцінна влада, яка здатна захищати основи демократичного ладу в побудові нашої держави».

У цей день вступили на посади 8 представників судової системи ЛНР: голова Алчевського міського суду – Жогіна Любов Олександрівна (обіймала посаду судді до окупації), голова Брянківського міського суду – Чернова Наталія Іванівна (була заступником голови міського суду до окупації), заступник голови Алчевського міського суду – Карасьова Надія Петрівна, заступник голови Брянківського міського суду – Крупинська Оксана Юріївна (обіймала посаду судді до окупації), судді Алчевського міського суду – Овчарова Інна Володимирівна, Картамишева Олена Вікторівна, Фокін Едуард Євгенович, суддя Брянківського міського суду – Тищенко Лариса Олексіївна.

Кожен з них виголосив присягу: «Урочисто присягаю: чесно і сумлінно виконувати свої обов’язки, здійснювати правосуддя, підкоряючись тільки закону, бути неупередженим і справедливим, як велять мені обов’язок Судді та Совість».

Імена суддів, які пішли на службу загарбникам, маю сподівання, не будуть забуті. І кожен з тих, хто зганьбив свою честь, знехтувавши присягою,більше не матиме змоги обіймати жодну відповідальну посаду, коли на окуповані території Донбасу повернеться українська,за змістом, а не картинкою, влада.

Д.Снєгирьов

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

RSS уніан

Статистика блоґу

  • 8,890 hits

Введіть свою e-mail адресу, щоби підписатися на цей блог і отримувати сповіщення про нові записи по e-mail.

Join 115 other followers

лік

HotLog
%d блогерам подобається це: