Дружину міністра культури викрили у плагіаті

Залишити коментар

13.01.2016 від vikvik97

Дружину міністра культури викрили у плагіаті

Катерину Кириленко, дружину віце-прем’єра і міністра культури В’ячеслава Кириленка, звинуватили в плагіаті.

Про це пише доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри культурології факультету магістерської підготовки Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) Тетяна Пархоменко на УП.

Вона зазначила, що в Україні інтелектуальна власність захищається законами.

“От тільки, чи не існують винятки в застосуванні цих законів до “сильних світу цього “та членів їх сімей?”, – запитує Пархоменко.

 

“15 жовтня 2015 спеціалізована вчена рада в НУБіП прийняла рішення про присвоєння Катерині Кириленко, наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю “теорія і методика професійної освіти”. Тема дисертації – “Теоретичні та методичні засади формування інноваційної культури майбутніх культурологів у вищому навчальному закладі”. Згідно з новими правилами, дисертація Катерини Кириленко 15 вересня 2015 була розміщена на сайті НУБіП в розділі “Наукова робота – Захист дисертацій”, – розповіла професор.

“Ознайомившись з її змістом, я виявила в дисертації масштабний плагіат: близько третини з 396 сторінок не мають посилань на використані джерела. Вони складаються з текстів, що належать іншим авторам, посилання на які відсутні або є сфальсифікованими”, – заявляє Пархоменко.

 

“Особливу увагу Катерина Кириленко приділила працям російських вчених, можливо, тому, що добре розуміє російську, адже закінчила Черкаський педуніверситет за спеціальністю “Російська мова та література”, а кандидатську дисертацію захистила на тему “Філософія культури Йосипа Мандельштама”. Однак, переклавши тексти російських авторів українською і включивши їх у свою дисертацію, вона чомусь забула поставити на них посилання”, – зазначила також Пархоменко та навела перелік таких запозичень.

“Дружину Віце-прем’єр-міністра культури вже ловили на плагіаті, про що 8 і 10 травня 2015 писало інтернет-видання “Музеї України”. Йшлося про те, що в підручнику Кириленко “Культура і наука” з 399 сторінок близько 90% містили тексти вітчизняних та російських вчених без посилань на авторів і джерела запозичення”, – написала вона, також навівши приклади плагіату.

“Чому, незважаючи на скандал з плагіатом у підручнику, вона не побоялася подати до захисту і захистити Докторську дисертацію теж з плагіатом? Чому жоден з трьох офіційних опонентів разом з науковим консультантом не впізнав тексти з досить відомих джерел? – запитує Пархоменко.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

RSS уніан

Статистика блоґу

  • 8,901 hits

Введіть свою e-mail адресу, щоби підписатися на цей блог і отримувати сповіщення про нові записи по e-mail.

Join 115 other followers

лік

HotLog
%d блогерам подобається це: