Збільшено розмір одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Донецької області

Залишити коментар

27.07.2016 від vikvik97

З метою морального і матеріального заохочення спортсменів та їх наставників, досягнення яких сприяють авторитету Донецької області і України, підтримки і стимулювання розвитку спорту вищих досягнень в регіоні, розпорядженням голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського від 19.07.2016 № 614 було затверджено внесення змін до Граничних розмірів одноразових грошових винагород спортсменам та тренерам Донецької області, які гідно виступають на міжнародних змаганнях.

Розпорядження вже зареєстровано в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області та набере чинності з дня опублікування. Виплата винагород буде здійснюватися в межах видатків, передбачених в обласному бюджеті.

Прийняття рішення щодо збільшення винагород має стати додатковою мотивацією для спортсменів Донеччини, які розпочнуть свої виступи на Олімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро менше, ніж через два тижні. Так, за медалі Ігор ХХХI Олімпіади спортсменам Донецької області встановлені такі винагороди: за «золото» – 780 тис. грн., «срібло» – 500 тис. грн., «бронзу» – 340 тис. грн. Окрім цього, за четверте місце передбачена винагорода в 310 тис. грн., за п’яте – 215 тис. грн., за шосте – 155 тис. грн.

За досягнення на Паралімпійських іграх, які проходитимуть в Ріо-де-Жанейро з 7 по 18 вересня 2016 року, атлети Донеччини отримають: за перше місце – 250 тис. грн., за друге – 160 тис. грн., за третє – 110 тис. грн.

Відзначимо, що за підготовку спортсменів, які мають досягнення на міжнародних змаганнях, їх тренерам встановлюється винагорода у розмірі 50% (першим тренерам – 25%) від розміру винагороди, встановленої для атлета.

З повним текстом розпорядження голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації можна ознайомитися в прикріпленому файлі.

За інформацією управління з питань фізичної культури та спорту ОДА

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

RSS уніан

Статистика блоґу

  • 8,890 hits

Введіть свою e-mail адресу, щоби підписатися на цей блог і отримувати сповіщення про нові записи по e-mail.

Join 115 other followers

лік

HotLog
%d блогерам подобається це: