Про початок пікетування внутрішньо переміщеними особами КМДА

1

14.03.2017 від vikvik97

 

Приглашаем Всех!!!
Прошу репост!!
В среду в 10 00 Все собираемся под киевской городской администрацией…
Про початок пікетування внутрішньо переміщеними особами
Київської міської державної адміністрації

Громадські організації «Житлова спілка переселенців», Луганська коаліція «Громадяни за прозорість дій влади», «Воля до життя» та інші об’єднання внутрішньо переміщених осіб при підтримці інститутів громадянського суспільства міста Києва повідомили міського голову м. Києва В.Кличка про проведення з 15 березня 2017 року безстрокового пікетування Київської міської державної адміністрації (КМДА) .
Через бездарну політику продажної української псевдо-еліти практично кожен двадцятий громадянин країни став внутрішньо переміщеною особою (ВПО) у своїй державі. Більшість з нас перетворилися в одну велику дискримінаційну групу, яка втратила не тільки власний притулок і роботу, але й фактично свої конституційні права.
Причина пікету — наш протест проти умисного саботажу керівництвом КМДА постанов Уряду та Верховної Ради, спрямованих на підтримку, адаптацію та інтеграцію переселенців у нові територіальні громади. Київська влада, щоб не приймати на себе будь-яких зобов’язань не бажає створювати місцеву програму з вирішення життєво важливих проблем ВПО, виділяти ресурси на її реалізацію.
Столичні чиновники ігнорують вимоги та пропозиції представників організацій ВПО, що входять до Громадської ради при КМДА. Щоб приховати свою неспроможність і бездіяльність, вони вихолостили запропонований громадськістю ВПО конкретний план дій, намагаються нав’язати таку програму-відписку, яка не буде вирішувати питання адаптації та інтеграції нових членів територіальної громади – переселенців.
Ми, громадяни України, що вимушено виїхали с зони бойових дій, вже майже три роки є членами громади міста Києва. Наші дії виключно проводяться в інтересах пересічних киян, якими ми є за фактом. Нас дивує і обурює те, що керівництво столиці, яке прийшло до влади на крові народу, припустилося до бездіяльності, нехтування людською гідністю людей та їх соціальними інтересами. Вирішення питань ВПО – це лише одна з багатьох соціальних і громадських проблем, які не вирішуються київською владою.
Наша біда у тому, що ми більше за інших відчуваємо порушення прав громадян та їх гідності. Наша сила у тому, що ми бачимо вирішення своїх проблем виключно у аспекті вирішення проблем пересічних киян та усіх громадян України, бо ми маємо моральне зобов’язання перед собою і тими, хто залишився на неконтрольованій території довести, що наш проукраїнський і про європейський вибір – вірний. І тому ми просто зобов’язані бути і будемо на чолі боротьби за дійсне народовладдя, за гідність людини, проти корупції та свавілля чиновників.
ВИМОГИ ПІКЕТНИКІВ
І. Група загальногромадянських вимог мешканців столиці:
Провести зустріч міського голови В. Кличка з пікетниками безпосередньо у пікеті або у колонній залі КМДА для розгляду кожного пункту наших вимог.
Негайно відновити особистий плановий прийом громадян міським головою В. Кличком, якого не було вже більше року.
Зобов’язати міського голову В. Кличка щотижня проводити зустрічі з пресою, з інформаційних, гострих та невідкладних питань життєдіяльності м. Києва.
Негайно провести відкрите публічне засідання Громадської ради при КМДА за участю міського голови та керівного апарату КМДА з вирішення питань ефективної взаємодії столичної громадськості та керівництва міста.
Створити експертну комісію з експертів Громадської ради з залученням інших активістів міста Києва по перевірці обґрунтованості підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.
Створити громадську комісію по поверненню Київенерго у власність київської громади.
Провести громадський аудит щодо використання землі київської міської громади.
ІІ. Група вимог щодо реалізації прав ВПО в м. Києві.
Невідкладно затвердити «ПЛАН ЗАХОДІВ КМДА щодо розробки та виконання у місті Києві «Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року», затвердженої Постановою КМУ №1094 від 16.12.2015 р.» з урахуванням пропозицій заявників пікету.
Призначити відповідальним за виконання Плану заходів першого заступника голови КМДА.
Призначити на громадських засадах радника голови КМДА з питань ВПО за пропозицією учасників пікету.
Ми починаємо безстрокове пікетування КМДА до виконання вимог ВПО.
Пікетування починається з 10.00 15.03.2017 р. за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 36, біля будівлі КМДА.

Відповідальний за проведення пікету – Морозов Сергій Ілліч (моб. тел. 050-1584539).
Усі, хто бажає долучитися до участі в громадському заході, має узгодити свої дії з Відповідальним.

Advertisements

One thought on “Про початок пікетування внутрішньо переміщеними особами КМДА

  1. vikvik97 коментує:

    Скопійовано на Секунда UA.

    Подобається

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

RSS уніан

Статистика блоґу

  • 8,890 hits

Введіть свою e-mail адресу, щоби підписатися на цей блог і отримувати сповіщення про нові записи по e-mail.

Join 115 other followers

лік

HotLog
%d блогерам подобається це: